Windows Live Mail uruchomiony w Holandii

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Dobra wiadomość dla użytkowników dostępnej póki co w wersji beta nowej generacji poczty z rodziny Windows Live - usługi Windows Live Mail. Finalna wersja tej usługi została oficjalnie uruchomiona w Holandii, a razem z nią domena live.nl. Użytkownicy mogą już rejestrować swoje adresy e-mail (a co za tym idzie - Windows Live ID) w tej domenie. Sama witryna pocztowa dostępna jest pod adresem mail.live.nl. Możliwa jest konwersja konta utrzymywanego w Hotmail.

Z ciekawostek warto zaznaczyć, że przez kilka dni Microsoft nieświadomie umożliwiał rejestrację adresów e-mail w domenach innych niż holenderska - między innymi w głównej, cieszącej się chyba największym zainteresowaniem domenie live.com. Wszystko za sprawą luki na stronie rejestracyjnej, która umożliwiała dodanie pożądanej domeny do listy wyboru. Teraz błąd ten został już poprawiony, jednak wielu użytkowników zdążyło z niego skorzystać i cieszy się adresami w kilku innych, aktualnie niedostępnych domenach należących do Windows Live.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza