Windows Live Mail w czerwcu, Messenger podobnie?

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Jak donosi Steven Bink, usługa Windows Live Mail ma zadebiutować już w czerwcu. Z obecnych informacji wynika, że oferta Microsoft to przestrzeń 2 GB i webowy interfejs przypominający klienta Outlook (coś na kształt dzisiejszego Outlook Web Access z serwera pocztowego Exchange). Wiadomości będą mogły być również odczytywane offline za pomocą narzędzia Desktop Live Mail - klient ten obsłuży oprócz tego również konta POP3 i IMAP.

Sama usługa będzie darmowa, ale bazująca na reklamach. Możliwe będzie także odczytywanie poczty Windows Live poprzez prawdziwy program Outlook, ale taka wygoda ma kosztować 19 euro rocznie. Całkiem możliwe, że wraz z pocztą w czerwcu uruchomiony zostanie także Windows Live Messenger (inaczej mówiąc: wersja 8.0 - następca MSN Messenger).

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie