Windows Live Messenger wydany!

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Można już pobrać finalną wersję nowego komunikatora Windows Live Messenger, czyli bezpośredniego następcy MSN Messenger 7.5. Premiera opóźniła się o kilka dni, gdyż nieco ponad tydzień temu pisaliśmy za serwisem Stevena Binka, że Messenger zostanie wydany 16 czerwca. Windows Live Messenger w polskiej wersji językowej dostępny jest w naszym vortalu w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe.

Windows Live Messenger to aplikacja z nowej rodziny zorientowanych na usługi produktów Live. Jest ona pierwszą z nich, która doczekała się finalnej wersji. Polecamy pobranie nie tylko tym, którzy dotychczas korzystali z MSN Messengera czy z wersji beta, ale także nowym użytkownikom - nowościami warto się bowiem zainteresować. Komunikator Live Messenger oferuje wiele nowych funkcji, od rozmów offline przez rozbudowaną historię konwersacji na udoskonalonych rozmowach audio/wideo kończąc.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza