r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Live OneCare 1.6 wydany

Strona główna Aktualności

Microsoft oficjalnie wydał nową, odświeżoną wersję swojego kompleksowego pakietu zabezpieczeń Windows Live OneCare oznaczoną numerem 1.6. Jest już dostępna do pobrania z witryny domowej produktu. Dotychczasowi użytkownicy zostaną zaktualizowali do nowej wersji w ciągu kilku tygodni, ale mogą ją też pobrać od razu. Usługa wciąż nie jest jednak dostępna w Polsce - po zmianie języka strony możliwe jest jednak pobranie wersji 90-dniowej.

Co nowego w wersji 1.6? Narzędzie jest teraz nieco bardziej konfigurowalne, można m.in. wyłączyć całkowicie wbudowanego firewalla, program udostępnia także funkcję wyświetlania miesięcznych raportów z działalności zapory. Microsoft mówi również, że znacznie przyspieszono skanowanie antywirusowe (poprzedni skaner uplasował OneCare na ostatniej pozycji w testach kilkunastu antywirusów).

Windows Live OneCare 1.6 jest tak naprawdę tylko odświeżeniem poprzedniej edycji. Nie ma na razie żadnych wiadomości co do wersji 2.0, która ma być całkiem odmienioną wersją wprowadzającą zupełnie nowe funkcje. Program beta miał się rozpocząć pod koniec kwietnia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.