Windows Live OneCare 2.0 wydany

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft oficjalnie ogłosił wydanie nowej wersji oprogramowania Windows Live OneCare 2.0 - zintegrowanego, dystrybuowanego w oparciu o model subskrypcyjny zestawu zabezpieczeń dla komputerów pracujących z systemem Windows. Zestaw ten zawiera zaporę firewall, skaner antywirusowy i antyspyware oraz funkcje kopii zapasowych.

Co nowego w wersji 2.0? Z najważniejszych nowości warto wymienić opcje zabezpieczeń sieci bezprzewodowych, proponowanie łatek i zmian w konfiguracji systemu, optymalizator czasu bootowania, scentralizowane rozwiązanie do backupu dla wszystkich domowych komputerów oraz kopia on-line zdjęć na serwerach Microsoftu. Poza tym dodano funkcję generowania miesięcznego raportu podsumowującego, konsolę do zdalnego monitorowania i zarządzania domowymi komputerami oraz opcję automatycznej konfiguracji drukarek.

Windows Live OneCare 2.0 jest dostępny w 17 krajach w 7 wersjach językowych. Niestety, nie ma wśród nich języka polskiego. Brak na razie informacji, czy i kiedy usługi Windows Live OneCare wejdą na polski rynek.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych