r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Live OneCare 2.0 wydany

Strona główna Aktualności

Microsoft oficjalnie ogłosił wydanie nowej wersji oprogramowania Windows Live OneCare 2.0 - zintegrowanego, dystrybuowanego w oparciu o model subskrypcyjny zestawu zabezpieczeń dla komputerów pracujących z systemem Windows. Zestaw ten zawiera zaporę firewall, skaner antywirusowy i antyspyware oraz funkcje kopii zapasowych.

Co nowego w wersji 2.0? Z najważniejszych nowości warto wymienić opcje zabezpieczeń sieci bezprzewodowych, proponowanie łatek i zmian w konfiguracji systemu, optymalizator czasu bootowania, scentralizowane rozwiązanie do backupu dla wszystkich domowych komputerów oraz kopia on-line zdjęć na serwerach Microsoftu. Poza tym dodano funkcję generowania miesięcznego raportu podsumowującego, konsolę do zdalnego monitorowania i zarządzania domowymi komputerami oraz opcję automatycznej konfiguracji drukarek.

Windows Live OneCare 2.0 jest dostępny w 17 krajach w 7 wersjach językowych. Niestety, nie ma wśród nich języka polskiego. Brak na razie informacji, czy i kiedy usługi Windows Live OneCare wejdą na polski rynek.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.