r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Live Search Beta dostępne

Strona główna Aktualności

Firma Microsoft uruchomiła zapowiadaną niedawno nową wersję swojej wyszukiwarki. Usługa zmieniła nazwę z MSN Search na Windows Live Search, lecz nie jest to jedyna nowość.

Narzędzie dostępne na promowanej przez firmę stronie startowej Live.com wyposażono w zestaw ciekawych funkcji, dzięki którym być może będzie ona ciekawą alternatywą dla Google. Zastosowano w niej zestaw zaawansowanych technologii, pozwalających między innymi przeglądać wszystkie wyniki wyszukiwania na jednej stronie, w trakcie przewijania doładowywane są kolejne odnalezione pozycje. Nowy silnik umożliwia na przeszukiwanie nie tylko stron www, ale także innych treści, takich jak blogi, źródła RSS i e-maile.

Prócz tego udostępniono także wyszukiwarkę grafik, a całość zintegrowana jest z pozostałymi usługami z rodziny MSN. W nową wyszukiwarkę wyposażone zostaną także kolejne usługi z nowej serii "Live", komunikator i poczta elektroniczna. Założenia twórców obejmują także dalece posuniętą personalizację narzędzia, wyszukiwania można zawężać do dowolnie ustalonych zakresów, takich jak np. ulubione strony użytkownika.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.