r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Live Sync na Snow Leopardzie

Strona główna Aktualności

Na oficjalnym blogu firmy Microsoft pojawiła się informacja o udostępnieniu aplikacji Windows Live Sync na komputery Mac z zainstalowanym systemem operacyjnym Snow Leopard. Posiadacze starszych OSów z tej rodziny nie muszą dokonywać aktualizacji programu.

Najnowsza wersja narzędzia Windows Live Sync, będącego następcą FolderShare, dostępna jest do pobrania z oficjalnej witryny firmy Microsoft. Przedstawiciele spółki z Redmond nie kryli swego zadowolenia z faktu udostępnienia tej znanej usługi synchronizacyjnej użytkownikom korzystającym z systemu operacyjnego Snow Leopard. Długi czas oczekiwania na Windows Live Sync na system Snow Leopard spowodowany był pewnymi problemami z kompatybilnością - poinformowano na oficjalnym blogu zespołu Windows Live Sync.

Jednocześnie poinformowano użytkowników korzystających ze starszych wersji systemów operacyjnych przeznaczonych na komputery Mac o tym, że nie muszą oni dokonywać aktualizacji następcy FolderShare.

r   e   k   l   a   m   a

Użytkowników zainteresowanych większą ilością informacji zapraszamy również do zapoznania się z oficjalnym FAQ.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.