r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Live - kolejne usługi wychodzą z fazy beta

Strona główna Aktualności

Microsoft poinformował o wyjściu z fazy beta kilku znaczących produktów z rodziny Windows Live. Dwa z nich - Live.com (spersonalizowana witryna będąca punktem startowym w Internecie) i Live Search (wyszukiwarka internetowa) są od dziś oficjalnie dostępne dla 47 krajów. Kolejna usługa - Live Local Search (połączenie wirtualnych map ze zdjęciami satelitarnymi) udostępniona została w Wielkiej Brytanii i w Stanach Zjednoczonych. Korporacja oglosiła także, że silnik Live Search zastąpi MSN Search używany dotychczas w portalu MSN.com.

Wydane finalnej wersji Live Search to kamień milowy dla naszego sektora oprogramowania zorientowanego na usługi - powiedział Christopher Payne, vice-president w Microsoft zajmujący się usługą Live Search. Microsoft zapowiada, że to nie koniec premier w najbliższym okresie - jeszcze tej jesieni fazę beta mają opuścić kolejne usługi z rodziny Windows Live.

Więcej informacji można znaleźć na blogach zespołów odpowiedzialnych za rozwój wspomnianych usług - Live Search i Live Local Search.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.