r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Phone 7 Marketplace jak App Store

Strona główna Aktualności

Podczas konferencji MIX 2010 Microsoft zdradził niektóre szczegóły dotyczące Windows Phone Marketplace. Firma m.in. nie dopuści do Windows Phone 7 aplikacji spoza swojego sklepu internetowego.

Nowy e-sklep będzie rozbudowaną wersją Zune Marketplace. Oznacza to, że znajdą się w nim nie tylko programy i gry dla telefonów z systemem Windows Phone 7, ale także muzyka czy podcasty. Ponadto użytkownicy będą mogli pobierać za pomocą Windows Phone Marketplace aktualizacje programów czy samego systemu. Na podstawie informacji ujawnionych przez Microsoft można przypuszczać, że nowy e-sklep będzie wzorowany na popularnym App Store firmy Apple. Potwierdzałyby to zresztą niedawne ciepłe słowa Steve’a Ballmera na temat e-sklepu dla iPhone’ów.

Microsoft chce aby programy dla Windows Phone 7 dostępne były tylko w jego sklepie. Użytkownicy nie będą mogli więc oficjalnie korzystać z zewnętrznych aplikacji - podobnie jak to ma miejsce w App Store. Programy, gry i muzyka podzielone będą na kategorie umożliwiające łatwą orientację w zamieszczonych materiałach. Użytkownicy Windows Phone 7 będą mogli korzystać z pełnych wersji aplikacji, a także demo i triali. Krótki klip z konferencji MIX 2010 można zobaczyć na stronach YouTube.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.