r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Phone 7.5 dla mas dzięki Lumii 510

Strona główna Aktualności

Premiera Windows Phone 8 zbliża się wielkimi krokami, ale Nokia nie zapomina o starszej wersji systemu. Z myślą o niej koncern przygotował wycenioną na niecałe 200 dolarów Lumię 510. Smartfon w przyszłym miesiącu będzie dostępny w Indiach, Chinach, Południowej Ameryce i Azji, a potem prawdopodobnie zawita również na Stary Kontynent.

Specyfikacja Lumii 510 jest dość podobna do modelu 610. Urządzenie zaoferuje nieznacznie większy ekran o przekątnej 4 cali (800 x 480 pikseli, 65 tysięcy kolorów), aparat 5 Mpix bez lampy błyskowej, procesor Qualcomm Snapdragon S1, 256 MB RAM oraz 4 GB pamięci masowej. Rekompensatą niewielkiej pojemności ma być bezpłatne konto 7 GB w usłudze SkyDrive. Korzystanie z Internetu będzie możliwe dzięki modułowi 3G i Wi-Fi. Akumulator o pojemności 1300 mAh ma zapewnić do 6 godzin rozmów, 38 godzin słuchania muzyki lub 650 godzin w trybie czuwania. Zgodnie z trendami, smartfon będzie dostępny w kilku kolorach: czarnym, białym, czerwonym, błękitnym i żółtym.

r   e   k   l   a   m   a

Trzeci kwartał bieżącego roku nie był dla Nokii pomyślny. Firma zakończyła go ze stratą na poziomie 576 milionów euro, co zmusiło ją do podjęcia decyzji o wyemitowaniu obligacji zamiennych na akcje. Koncern liczy, że w ten sposób uda mu się zmniejszyć ogólne zadłużenie o około 750 mln euro.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.