r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Phone zyskuje na porażce BlackBerry 10

Strona główna Aktualności

O autorze

Programista .NET i innych technologii Microsoft. Prywatnie fanboy wszystkiego, co jest związane z Windows Phone. W wolnej chwili wspomina lepsze czasy, kiedy królowała Amiga. Uwielbia jazdę rowerem i biegi długodystansowe.

Jeżynka z tygodnia na tydzień chyli się ku upadkowi. Nowe Modele z BlackBerry 10 — Z10 i Q10, nie uratowały giganta od tracenia klientów. Obecnie rynek urządzeń od Kanadyjczyków kurczy się coraz bardziej. Statystyki pokazują, że sprzedaż BlackBerry maleje i nowe przecieki nie wróżą dobrze tej marce w najbliższym czasie.

Nieoficjalne źródła mówią o niepokojących ruchach ze strony jednego z większych operatorów w USA. T-Mobile w Stanach Zjednoczonych może w najbliższym czasie zupełnie wycofać urządzenia z BlackBerry z salonów. Wówczas, osoby chętne do zakupu urządzeń z Jeżynką, będą musiały zamawiać sprzęt online. Można stwierdzić, że niebezpośrednio, T-Mobile USA rezygnuje z urządzeń z BlackBerry na pokładzie.

Warto odnotować, że luka po BlackBerry nie zostaje pusta. Jest ona zapełnia przez Windows Phone, które często wybierane jest przez osoby związane wcześniej z Jeżynką. Wpływa to bezpośrednio na umacnianie się w statystykach urządzeń z mobilnym systemem od Microsoftu. Obecnie jest to pewne trzecie miejsce, a w Europie Windows Phone posiada ponad 8.2% rynku. Upadające BlackBerry to smutna informacja, ale to m.in. dzięki temu „przewrotowi”, Windows Phone zyskuje szybko w statystykach.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.