r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Privacy Tweaker 3.0.2

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows Privacy Tweaker to aplikacja pozwalająca edytować ustawienia prywatności i bezpieczeństwa w systemie Windows, głównie poprzez możliwość wyłączenia funkcji związanych z telemetrią.

Galeria programu

Pozwala prześledzić aktywne usługi oraz elementy rejestru, a w razie potrzeby zmodyfikować je w taki sposób, by zwiększyć anonimowość podczas korzystania z komputera. Aplikacja sama podpowie, jakie ustawienia należy zmienić – intensywne kolory informują użytkownika o tym, czy dana funkcja jest w danej chwili aktywna lub nie.

Przed przystąpieniem do jakichkolwiek modyfikacji ustawień systemowych, zalecamy stworzyć punkt przywracania, aby w razie czego nie było kłopotów powróceniem do poprzednich konfiguracji. Aplikacja sama sugeruje ten krok, proponując utworzenie nowego punktu już przy uruchomieniu.

Uwaga!

Program przeznaczony jest przede wszystkim dla użytkowników Windowsa 10. W poprzednich wersjach systemu wykrywane są tylko niektóre z zabezpieczeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Gilbert   1 #1 03.05.2017 16:45

Jak dla mnie spełnił moje oczekiwania - Windows 8.1 nie nadaje.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.