Windows Privacy Tweaker Windows Privacy Tweaker 3.0.2

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows Privacy Tweaker to aplikacja pozwalająca edytować ustawienia prywatności i bezpieczeństwa w systemie Windows, głównie poprzez możliwość wyłączenia funkcji związanych z telemetrią.

Pozwala prześledzić aktywne usługi oraz elementy rejestru, a w razie potrzeby zmodyfikować je w taki sposób, by zwiększyć anonimowość podczas korzystania z komputera. Aplikacja sama podpowie, jakie ustawienia należy zmienić – intensywne kolory informują użytkownika o tym, czy dana funkcja jest w danej chwili aktywna lub nie.

Przed przystąpieniem do jakichkolwiek modyfikacji ustawień systemowych, zalecamy stworzyć punkt przywracania, aby w razie czego nie było kłopotów powróceniem do poprzednich konfiguracji. Aplikacja sama sugeruje ten krok, proponując utworzenie nowego punktu już przy uruchomieniu.

Uwaga!

Program przeznaczony jest przede wszystkim dla użytkowników Windowsa 10. W poprzednich wersjach systemu wykrywane są tylko niektóre z zabezpieczeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!