Windows Repair Toolbox 3.0.1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows Repair Toolbox to darmowa i bardzo prosta w obsłudze aplikacja, która umożliwia naprawę problemów występujących podczas pracy na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

Narzędzie charakteryzuje się czytelnym interfejsem użytkownika. Z poziomu głównego okna Windows Repair Toolbox mamy dostęp do najważniejszych funkcji programu, które zostały podzielone na kategorie. Dzięki nim będziemy mogli między innymi śledzić temperaturę pracy rozmaitych układów zainstalowanych w naszym pececie (np. procesora), utworzyć kopię zapasową sterowników czy też wyczyścić dane z przeglądarki internetowej. Po kliknięciu na odpowiednią zakładkę, aplikacja zaoferuje także opcję usuwania złośliwego oprogramowania z dysku twardego.

Co ciekawe, po wykonaniu rozmaitych czynności związanych z naprawą usterek w systemie operacyjnym Windows, Windows Repair Toolbox pozwala na zapisanie notatek związanych z przebiegiem naprawy, a także wykonanie testów sprawdzających działanie "okienek" po wprowadzeniu zmian.

Windows Repair Toolbox to aplikacja, która została wydane w wersji portable (ale trzy z dostępnych narzędzi wymagają instalacji na HDD), co oznacza, że można ją umieścić na dowolnej pamięci przenośnej (np. USB), by później zrobić z niej użytek na dowolnym komputerze, gdzie zaobserwowaliśmy problemy z działaniem popularnych "okienek".

Warto dodać, że autorzy Windows Repair Toolbox nie biorą odpowiedzialności za ewentualne szkody wyrządzone przez program. Nie dają gwarancji prawidłowości działania w żadnym zakresie, więc użytkownik korzysta z niego na własne ryzyko.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 26.03.2018 20:37

@Meszuge: a jaka firma bierze? bo ja nie znam

Meszuge   18 #5 24.07.2017 07:40

Jeśli ktoś nie bierze odpowiedzialności za swoje dzieło, to moje zainteresowanie jego produktem natychmiast się kończy.

memnon   8 #4 24.07.2016 12:07

Tego nie używałem ale przy następnej "potrzebie" wypróbuje . Używałem za to u siebie i u innych ten program : http://www.dobreprogramy.pl/Tweaking.com-Windows-Repair,Program,Windows,56702.html , nigdy nie zaszkodził a pomógł wiele razy .

Manuelito di Alvarezo   7 #3 23.07.2016 12:56

łe tam, działa git i nic nie zepsuł ale za to poprawił małe błedy.

  #2 06.06.2016 01:48

@Bogdan_G: Odradzam amatorom !. Ciekawskim przypominam " Puszka Pandory ". Przy legalnym systemie to ŚMIEĆ INTELEKTUALNY ! Nazwa " Windows .. " to podstęp nieznanych programistów. Każdy może napisać - Windows i coś tam - ))0

Bogdan_G   19 #1 01.06.2016 23:56

Wymagania: .NET Framework 4
Producent pisze: Zastrzeżone (czytaj uważnie): Uruchamiając Toolbox naprawy systemu Windows zaakceptować pełną odpowiedzialność za coś, co się dzieje. To narzędzie ma zerowy GWARANCJI w dowolnym celu. Uruchom go NA WŁASNE RYZYKO.
Ale trzeba przecież sprawdzić.

Autor edytował komentarz w dniu: 02.06.2016 00:06