r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows SDK z obsługą Kinecta jeszcze w tym tygodniu

Strona główna Aktualności

Długo oczekiwany pakiet Windows SDK beta do obsługi Kinecta powinien pojawić się jeszcze w tym tygodniu.

Jak zdradziła podczas konferencji Red Innova szefowa oddziału Microsoftu w Hiszpanii, María Garana, pakiet SDK umożliwiający korzystanie z Kinecta w komputerach z systemem Windows powinien zostać wydany do końca tego tygodnia. W wersji beta pojawią się takie funkcje jak Robust Skeletal Tracking, czyli śledzenie ruchów jednego użytkownika lub dwóch osób. Poza tym możemy spodziewać się zaawansowanych funkcji dźwiękowych, w tym rozpoznawania głosu czy usuwania szumu i echa. Za pomocą kamery Kinect będzie też rozpoznawać odległość obiektu od komputera.

Informacje na temat komend głosowych i ewentualnej obsługi Internet Explorera pojawiały się już w kwietniu. Chodziły również słuchy, że Microsoft otworzy źródła pakietu SDK, co pozwoliłoby na dalej posunięte eksperymenty z Kinectem. Firma stwierdziła jednak, że pakiet wydany zostanie jedynie w postaci binarnej, bez źródeł. Deweloperzy, którzy zainteresowani są pakietem SDK dla Kinecta, mogą zapisywać się na listę mailingową na stronach Microsoftu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.