Windows Search 4.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Silnik wyszukiwania integrujący się z systemem Windows. Umożliwia przeszukiwanie plików zapisanych zarówno na komputerze lokalnym, jak i w lokalizacjach sieciowych. W najnowszej wersji 4.0 wprowadzono szereg zmian, które odczują także użytkownicy Windows Vista. Po pierwsze dodano opcję indeksowania plików zaszyfrowanych za pomocą EFS, poprawiono wydajność indeksowania magazynu Exchange pracującego w trybie online, a podgląd w Windows XP działa teraz szybciej. Ciekawą nowością jest możliwość odpytywania indeksów na innych komputerach w przypadku przeszukiwania ich udziałów sieciowych. Microsoft zapewnia również, że nowy Windows Search przeszukuje szybciej niż poprzednik. Administratorów i zaawansowanych użytkowników ucieszy też fakt, że wersja 4.0 jest w pełni konfigurowalna przez Group Policy - zarówno na poziomie komputera, jak i użytkownika.

Uwaga!

1. Plik udostępniany w naszym vortalu to instalator dla Windows Vista SP1 oraz Windows Server 2008 w wersjach 32-bitowych. Na stronie producenta dostępna jest też wersja dla 64-bitowych systemów.

2. Dostępne są także instalatory dla innych systemów operacyjnych - Windows XP SP2, Windows XP x64 Edition oraz Windows Server 2003 SP2 ( 32-bit i 64-bit).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!