r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Server 2003 PL przez pół roku za darmo !

Strona główna Aktualności

Od dziś Portal Użytkowników Windows 2003 udostępnia polską wersję ewaluacyjną systemu operacyjnego Windows Server 2003 Enterprise. Wersja ewaluacyjna pozwala cieszyć się najzupełniej legalnym systemem operacyjnym przez 180 dni od daty instalacji - całkowicie bezpłatnie. Warto podkreślić, że nielimitowana wersja kosztuje około 20 tys. złotych. Jest to doskonała okazja nie tylko, by poznać możliwości w pełni fukncjonalnej edycji Enterprise Edition, ale także by odkryć wszystkie uroki legalnego korzystania z produktu z najwyższej półki. Licencja pozwala na swobodną instalację systemu na czterech komputerach.

Wszystkie niezbędne informacje (w tym dotyczące generacji indywidualnego klucza) oraz lokalizacje dostępne są w Portalu Użytkowników Windows 2003.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.