r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Server 2008 w lutym

Strona główna Aktualności

Firma Microsoft ogłosiła oficjalną datę premiery nowego systemu serwerowego Windows Server 2008. Wraz z nową wersją środowiska programistycznego Visual Studio 2008 i serwerem SQL Server 2008 ma on ujrzeć światło dzienne dokładnie 27 lutego przyszłego roku.

Data premiery została ogłoszona na tegorocznej edycji konferencji Worldwide Partner Conference, która rozpoczęła się wczoraj w Denver. Wraz z wydaniem nowych wersji Microsoft chce promować pakiet biurowy Office 2007 jako platformę dla programistów, podkreślając jego funkcje przydatne przy tworzeniu oprogramowania.

Prace nad Server 2008 mają zakończyć się już na jesieni tego roku, Microsoft prawdopodobnie zamierza zastosować tą samą taktykę co w przypadku Visty, czyli opublikować w listopadzie wersję dla firm i twórców sprzętu, a dopiero w lutym rozpocząć zwykłą sprzedaż.

Windows Server 2008 jest aktualnie w fazie trzeciej bety. Od kwietnia dostępna jest pierwsza beta Visual Studio 'Orcas' 2008, kolejna beta ma ukazać się jeszcze latem, a od czerwca można także pobrać wersję Community Technology Preview SQL Server 2008 o nazwie kodowej Katmai.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.