r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Server 'Longhorn' w drugiej połowie 2007 roku

Strona główna Aktualności

Jak donosi CRN, relacjonując konferencję Microsoft Management Summit 2006, premiera kolejnego systemu serwerowego Microsoftu zapowiadana jest na drugą połowę 2007 roku. Takie informacje podał Bob Muglia - senior vice president działu Servers & Tools w Microsofcie, podczas wygłaszanej sesji keynote.

Następca Windows Server 2003 znany jest na razie pod kodową nazwą Windows Server "Longhorn". Dotąd data jego premiery nie była bliżej sprecyzowana - mówiono jedynie ogólnie o 2007 roku. Jednocześnie Bob Muglia zapowiedział wypuszczenie "niemal kompletnej funkcjonalnie" wersji beta już w "niedalekiej przyszłości", na jesieni ma pojawić się także kolejna wersja beta odzwierciedlająca zmiany, które do tego czasu zajdą w klienckiej wersji Windows Vista, której premiera z kolei zaplanowana jest na początek 2007 roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.