Windows Server 2003 R2 - wywiad z Tomkiem Bryją

Strona główna Aktualności

O autorze

W związku z grudniową premierą nowego systemu serwerowego firmy Microsoft, Windows Server 2003 R2, a także z grudniową atmosferą zaskakiwania bliskich niespodziankami i prezentami - przygotowaliśmy pierwszy w historii vortalu materiał wideo.

Zaprosiliśmy redaktora naczelnego portalu Microsoft dla społeczności użytkowników Windows Server System (wss.pl), by porozmawiać z nim na temat najnowszego produktu Microsoft Windows Server 2003 R2. Tomasz Bryja (MCSE+S, jeden z pierwszych w kraju MVP) podczas wywiadu przekazał nam zarówno podstawowe informacje o R2 (czym jest, do kogo jest kierowany, kto powinien zainteresować się aktualizacją) jak i te bardziej szczegółowe (nowe warunki licencjonowania czy nowości w zakresie funkcjonalności technicznej). Przeprowadzony przez Rafała wywiad trwa niemal dwadzieścia minut - mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.

Jednocześnie zdradzamy, że ten niekonwencjonalny jak na serwis webowy materiał wyznacza jeden z kierunków, w którym będziemy się rozwijać - pierwsze eksperymenty z nowatorskimi mediami mamy już za sobą (to właśnie Wasze pozytywne reakcje choćby na demonstracje pchnęły nas w tym kierunku) i z niecierpliwością wypatrujemy kolejnych okazji, by wyjść poza typową konwencję vortalu. Dlatego wywiad ten traktujcie nie jako jednorazową, grudniową akcję-niespodziankę, a jako nowy element oferty dobrychprogramów, który pojawiać będzie się coraz częściej. Zaznaczamy jednak, że to dopiero początki więc prosimy o wyrozumiałość ;-)

Rozpoczęliśmy od tematu, który powinien zainteresować bardziej zaawansowanych użytkowników, jednak nie zamierzamy tego typu materiałów kerować jedynie do tej grupy odbiorców, wybór padł na Windows Server 2003 R2 jedynie w związku tym, że mikołajkowa premiera była jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie oprogramowania początku grudnia.

Zapraszamy więc do obejrzenia wywiadu, materiał przygotowaliśmy w dwóch jakościach, można go zarówno pobrać jak również obejrzeć bezpośrednio co zalecamy.

Wywiad w niższej jakości (150 kbps/21 MB)
Wywiad w wysokiej jakości (250 kbps/34 MB)

© dobreprogramy
s