r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Shutdown Assistant 3.1.1

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Windows Shutdown Assistant to kolejne świetne narzędzie tego producenta przeznaczone tym razem do automatyzacji kilku podstawowych czynności wykonywanych na komputerze. Umożliwia ono wyłączenie komputera o zadanym czasie czy wyświetlanie przypomnień.

Galeria programu

Aplikacja charakteryzuje się bardzo prostą i intuicyjną obsługą, a praca z nią podzielona została na dwa łatwe kroki. W pierwszym definiujemy okoliczność w jakiej uruchomione ma zostać wybrane działanie, w drugim natomiast deklarujemy wykonywane operacje. Windows Shutdown Assistant pozwala na tworzenie pojedynczych zadań, jak również ich sekwencji - wykonywanych kolejno jedno po drugim.

Dzięki temu niewielkiemu programowi zdefiniujemy dokładny czas kiedy wykonane ma być zadanie. Możliwe jest tworzenie pojedynczych działań o zadanym czasie lub cyklicznych w wybrane dni, w momencie bezczynności komputera, zmiany statusu połączenia z Internetem lub po naładowaniu baterii w laptopie.

Windows Shutdown Assistant pozwala deklarować takie zadania jak wyłączenie komputera, jego restart, wylogowanie, hibernację, zablokowanie, wyłączenie monitora, uruchomienie wygaszacza ekranu, uruchomienie/zatrzymanie programu lub usługi, otworzenie wybranej strony internetowej lub wyświetlenie wiadomości. Każde z działań może również inicjować opróżnienie kosza, wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki IE/historii/ciasteczek, historii ostatnio używanych aplikacji oraz usunięcie wszystkich plików tymczasowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
szyp   6 #2 27.01.2017 12:04

Niestety to jest płatne. Jeżeli wcześniejsza była darmowa, to proszę dodajcie ją do bazy.

bonurs   2 #1 28.08.2015 22:32

Kiedyś używałem CWK ale przesiadłem się na Windows Shutdown Assistant po zakończeniu wsparcia dla Czasowego Wyłącznika Komputera - Moim zdaniem WSA jest nawet lepszym programem!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.