r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Spotlight Tool 1.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows Spotlight Tool to program pozwalający łatwo zdobyć tła z ekranu blokady Windowsa 10. Warto zauważyć, że Microsoft potrafi dostarczyć atrakcyjne zdjęcia, o które później często pytają użytkownicy. Teraz mogą je zdobyć niemal jednym kliknięciem.

Program kopiuje wszystkie pliki z folderu, w których Windows 10 zapisuje pobrane tła do folderu wybranego przez użytkownika. W związku z tym kopiowane są także zbędne pliki, ich usunięciem musimy zająć się sami. Nie powinno to stanowić problemu, tego typu plików jest niewiele, a dodatkowo przejrzenie ich jest równie proste jak sprawdzenie galerii zdjęć.

Windows Spotlight Tool automatycznie dodaje do plików rozszerzenie .jpg. Funkcję oczywiście można wyłączyć w ustawieniach. Dodatkowo możemy zdecydować, czy chcemy zobaczyć folder po skopiowaniu wszystkich plików, a także wybrać opcję ich nadpisania.

Program może być przez Windowsa 10 błędnie uznany za mogący być szkodliwym. Należy wówczas wybrać opcje Uruchom mimo to.

Narzędzie nie wymaga instalacji, a na dysku zajmuje mniej niż 1 MB.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zdobądź tła ekranu blokady Windowsa 10 dzięki Windows Spotlight Tool

84
28.11.2016  •  Mateusz Budzeń

Jednym z elementów interfejsu Windowsa 10 jest ekran blokady. Można go lubić lub nie, ale z pewnością pojawiające się na tym zdjęcia prezentują się bardzo dobrze. Jeśli więc chcielibyście zdobyć te obrazy i przykładowo ustawić je jako tapetę, to powinniście skorzystać z prostego narzędzia Windows Spotlight Tool albo męczyć się samemu. Windows 10 pozwala na ręczne wybranie tła, które ma znaleźć się na ekranie blokady. Jednak atrakcyjniejszą opcją wydaje się być W centrum uwagi Windows. Wówczas tło będzie się automatycznie zmieniać, każdego dnia możemy liczyć na nowe zdjęcie. Trzeba przyznać,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.