Windows Tweaker Windows Tweaker 5.3.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows Tweaker to open source'owe narzędzie przeznaczone do modyfikacji ukrytych ustawień systemów Windows Vista, 7 i 8. Z jego poziomu uzyskamy dostęp do przeszło 100 różnych opcji konfiguracyjnych środowiska operacyjnego, a także uruchomimy 35 systemowych narzędzi, pozwalających dostosowywać różne aspekty działania Windowsa.

Program wyposażony został w przejrzysty interfejs graficzny, skupiający w sobie szereg modułów z uporządkowanymi opcjami i narzędziami do personalizacji działania systemu Windows. Znaleźć wśród nich możemy funkcje przeznaczone do manipulowania konfiguracjami środowiska odpowiedzialnymi za interfejs systemu, wygodę użytkowania, a także ogólną jego wydajność.

Dostępne z poziomu Windows Tweaker funkcje umożliwiają edycję ustawień ogólnych systemu, Eksploratora Windows, interfejsu użytkownika, akcji wykonywanych myszką, harmonogramu zadań, autoodtwarzania nośników CD/DVD/USB, aktualizacji systemowych, logowania, dźwięków, wygaszacza ekranu, ekranu blokady, menu Start, pamięci, startu systemu i wiele, wiele innych. Z jego poziomu uzyskamy również łatwy dostęp do wielu systemowych narzędzi odpowiedzialnych za działanie nie tylko systemu, ale również magazynów danych czy połączeń sieciowych.

Windows Tweaker to narzędzie, które zadowolić powinno każdego użytkownika, chcącego dostosować swój system operacyjny do własnych preferencji. Jego obsługa (pomimo braku polskiej wersji językowej) nie powinna przysporzyć problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!