r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows USB Blocker 3.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające

Windows USB Blocker to niewielkie narzędzie, z pomocą którego łatwo zablokujemy/odblokujemy w systemie Windows dostęp do różnego rodzaju nośników danych USB - pendrive'ów, zewnętrznych dysków twardych itp.

Galeria programu

Wspomniane nośniki danych USB są jednym z głównych źródeł rozprzestrzeniania się szkodliwego oprogramowania bez wiedzy użytkownika. Najczęściej wystarczy, aby zainfekowany pendrive został podłączony do komputera, a automatycznie szkodliwe komponenty zostaną na nim zainstalowane. Najskuteczniejszym rozwiązaniem tego problemu podczas nieobecności użytkownika jest wyłączenie w systemie obsługi portów USB.

Tutaj z pomocą przychodzi narzędzie Windows USB Blocker, które zablokuje porty USB w środowisku operacyjnym za pośrednictwem zaledwie jednego kliknięcia myszką. W razie potrzeby obsługa USB może być ponownie aktywowana w dowolnym momencie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 21.04.2017 14:01

Brak podstawowej wiedzy! Od zaktualizowanego Windows 7, samo podłączenie zainfekowanych nośników wymiennych nie stanowi bezpośredniego zagrożenia.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.