r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Vista!

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Jak donosi serwis ActiveWin następna wersja Windows znana dotychczas pod nazwą kodową Longhorn przyjmie po premierze nazwę Windows Vista. Oficjalne potwierdzenie Microsoftu ma się pojawić dzisiaj o godzinie 6:00 Pacific Time, czyli o 15:00 czasu polskiego na stronie Microsoft PressPass. Czekamy z niecierpliwością!

Zmiana ostatecznej nazwy projektu przed wprowadzeniem go na rynek jest zwyczajem Microsoftu, który natchnienie do nazw kodowych - ciekawych, a często niemających wiele wspólnego z opracowywanym oprogramowaniem - czerpie w tym wypadku z najbliższego otoczenia. Whistler (Windows XP) i Blackcomb (następca Longhorna) to szczyty położone w British Columbia w Kanadzie, a Longhorn to... bar dla narciarzy zmęczonych podbojem Whistlera.


Uaktualnienie, 22.07.2005, 15:18

Microsoft oficjalnie potwierdził tę informację w filmie wideo opublikowanym na stronach PressPass.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.