r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Vista Anytime Upgrade teraz także w pudełku

Strona główna Aktualności
Windows Vista Anytime Upgrade

to jeden z lepszych pomysłów Microsoft na ułatwienie aktualizacji niższej wersji systemu do wyższej - np. z Home Basic do Home Premium albo od razu do Ultimate. Pomysł dlatego zasługuje na uznanie, że cała aktualizacja przeprowadzana jest "w locie", a zakupiony w ten sposób klucz po prostu odblokowuje nowe funkcje bez konieczności reinstalacji systemu.

Dotychczas opcje Anytime Upgrade dostępne były do kupienia jedynie w Internecie na stronach Microsoft. Teraz już od jakiegoś czasu firma udostępnia klucze aktualizacyjne w sprzedaży pojmowanej w bardziej tradycyjny sposób - w pudełkach. W środku znajduje się nowy klucz produktu oraz nośnik DVD z oprogramowaniem umożliwiającym aktualizację. Jeśli chodzi o ceny, to na przykład w sklepie Amazon są one niemalże identyczne jak w oficjalnym sklepie on-line Microsoft w USA. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla osób nieposiadających karty kredytowej czy po prostu obawiających się zakupów w Internecie.

Jak udało nam się dowiedzieć, w Polsce na chwilę obecną nie jest planowane wprowadzenie na rynek paczek Windows Vista Anytime Upgrade. Uaktualnienia można więc nabyć jedynie w sklepie on-line Microsoft.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.