r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Vista Business - jazda próbna online

Strona główna Aktualności

Microsoft uruchomił witrynę Windows Vista Test Drive, dzięki której można przetestować najnowszy system korporacji przez Internet, bez potrzeby jego instalacji na własnym komputerze.

Aby skorzystać z tej możliwości potrzebujemy jedynie przeglądarki Internet Explorer w wersji 6 lub nowszej z włączoną obsługą JavaScript i dostęp do Internetu przy pomocy szerokopasmowego łącza, zalecana jest także rozdzielczość minimum 1024x768. Po wejściu na stronę należy podać swój adres e-mail i zainstalować jeden komponent ActiveX.

Witryna została uruchomiona przede wszystkim z myślą o firmach, które mniej chętnie (niż użytkownicy indywidualni) instalują na własnych komputerach wersje testowe nowego oprogramowania. Stąd też udostępniona do testów edycja Visty to Business - dedykowana właśnie dla firm. Warto zaznaczyć, że poprzez witrynę Windows Vista Test Drive nie uzyskujemy dostępu do całego systemu, a jedynie jego pewnych funkcjonalności.

Przypomnijmy, że już kilka miesięcy temu uruchomił bliźniaczą witrynę Microsoft Office Beta Test Drive umożliwiającą przetestowanie online najnowszej edycji pakietu biurowego.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.