r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Vista Compatibility Center - nadal bez echa

Strona główna Aktualności

Microsoft we wtorek oficjalnie poinformował o uruchomieniu Windows Vista Compatibility Center, specjalnej witryny internetowej, która miała być jednym z kluczowych przystanków na drodze Microsoftu do zniwelowania złego wrażenia po premierze Visty. Abstrahując już od faktu, że uruchamianie takiej formy wsparcia dopiero 18 miesięcy po premierze wydaje się lekko spóźnione, warto wspomnieć o jeszcze jednym problemie - witryna po prostu nadal nie działa...

Zamiast pomocy w sprawdzaniu, czy sprzęt użytkowników chcących zainstalować Windows Vista jest zgodny z nowym systemem, użytkownicy od kilku dni raczeni są komunikatem, że witryna zostanie uruchomiona "wkrótce". Z pewnością taki stan rzeczy nie poprawia nadszarpniętego wizerunku Visty, a o to przecież chodziło. Nie wiadomo, dlaczego serwis nie został uruchomiony tak, jak szumnie zapowiadano - póki co brak komentarza ze strony Microsoftu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.