Windows Vista RC1 wydana dla testerów!

Strona główna Aktualności

O autorze

Jim Allchin w liście skierowanym do testerów za pośrednictwem prywatnych grup dyskusyjnych ogłosił oficjalnie, że Windows Vista Release Candidate 1 jest ukończona! W geście uznania za dotychczasową pracę obiecał że testerzy pierwsi otrzymają możliwość pobrania wersji RC1 - i tak się stało. W witrynie Microsoft Connect można już po zalogowaniu pobrać Windows Vista RC1, której numer kompilacji wynosi 5600. Dostępne są wersje x86 i x64.

Wielu naszych Czytelników pewnie jest zainteresowanych sprawą kluczy produktu - otóż do wersji udostępnionej dla testerów (a więc zapewne i w publicznej wersji dla wszystkich w przyszłym tygodniu, która powinna być identyczna) pasują poprzednie klucze, tj. z wersji Beta 2. Można zatem domyślać się, że build będzie wydany na podobnych zasadach co upubliczniony niedawno Pre-RC1 - sam link, bez dodatkowej rejestracji, gdyż nowe klucze nie będą potrzebne.

Według ostatnich informacji, RC1 publicznie ma się pokazać po 4 września. Na grupach pojawiła się także informacja, że kolejna beta Longhorn Server (również o numerze 5600) ma zostać wydana równolegle z RC1.

© dobreprogramy
s