Windows Vista SP1 RC Refresh dostępny publicznie

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Dobra informacja dla użytkowników niebędących beta-testerami w technicznym programie beta, a zainteresowanych dodatkiem Service Pack 1 dla Windows Vista. Microsoft udostępnił publicznie skrypt, który umożliwia pobranie SP1 RC Refresh z poziomu Windows Update na dowolny system Windows Vista w dowolnej (także polskiej) wersji językowej. Dotychczas wersja RC Refresh była dostępna tylko dla zamkniętego grona 15 tysięcy testerów.

Skrypt należy pobrać z centrum pobierania Microsoftu, a następnie wprowadzić do systemu z uprawnieniami administracyjnymi. Jeśli na komputerze zainstalowana jest jakakolwiek wcześniejsza wersja beta dodatku SP1, należy ją wpierw odinstalować. Przypominamy, że RC Refresh to bliska finalnej, ale jednak wciąż potencjalnie niestabilna i mogąca powodować problemy wersja.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu