reklama

Windows Vista SP2 już jutro?

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Jak wynika z informacji opublikowanych na stronach TechNetu, dodatek Service Pack 2 dla Windows Vista i Windows Server 2008 zostanie publicznie wydany już jutro.

Service Pack 2, wspólny dla obu systemów, został ukończony jeszcze 29 kwietnia, ale jak do tej pory mogą go zainstalować jedynie posiadacze płatnych subskrypcji TechNet lub MSDN oraz beta-testerzy, którzy uczestniczyli w technicznym programie beta SP2. Mija więc już prawie miesiąc, a publicznego wydania jak nie było, tak nie ma - brak jakichkolwiek informacji od Microsoftu wywołał niemałe poruszenie w społeczności.

Teraz, choć nadal nie ma oficjalnego komunikatu, możemy jednak przeczytać w komentarzach na stronie TechNetu opisującej zmiany w Service Packu 2, że dodatek ma zostać wydany w centrum pobierania Microsoftu i w witrynie Windows Update już jutro, 26 maja. Dystrybucja automatyczna rozpocznie się natomiast naturalnie nieco później, bo 30 czerwca. Tym, ktorzy chcieliby zorientować się, co warto wiedzieć o SP2, polecamy artykuł w serwisie TechIT.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało