reklama

Windows Vista SP2 w TechNecie i MSDN

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Równocześnie z udostępnieniem wersji Release Candidate systemu Windows 7 Microsoft udostępnił subskrybentom TechNetu i MSDN finalną wersję dodatku Service Pack 2 dla Windows Vista. Dostępne obecnie języki to: angielski, francuski, niemiecki, japoński i hiszpański.

Nie dalej jak wczoraj pisaliśmy o oficjalnym ogłoszeniu Microsoftu, że prace nad dodatkiem Service Pack 2 dla systemu Windows Vista (i przy okazji także Windows Server 2008 - dodatki SP są wspólne) zostały ukończone. Już dzisiaj korporacja udostępniła finalną wersję dodatku do pobrania dla subskrybentów TechNetu i MSDN.

Pozostali użytkownicy będą musieli jeszcze trochę poczekać, zanim dodatek trafi do publicznego centrum pobierania i na Windows Update. Jak długo - tego jeszcze niestety nie wiadomo.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić