Windows Vista Service Pack 1

Strona główna Windows Dodatki Poprawki i aktualizacje zabezpieczeń
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dodatek Service Pack 1 dla systemu Windows Vista to zbiór wszystkich aktualizacji i poprawek zabezpieczeń, jakie ukazały się od chwili ukończenia finalnej wersji systemu w listopadzie 2006 roku do momentu wydania SP1, a także innych aktualizacji dotąd niepublikowanych, dostępnych jedynie na specjalne zamówienie.

Service Pack 1 wprowadza oprócz tego również kilka mniej znaczących usprawnień w samym systemie - drobne zmiany w interfejsie użytkownika oraz silniku wyszukiwania, ulepszenie technologii szyfrowania dysków BitLocker, obsługę DirectX 10.1 oraz ogólnie mówiąc dopasowanie systemu do współpracy z nowym Windows Server 2008.

Niniejszy instalator pozwala na zaaplikowanie dodatku Service Pack 1 do dowolnej wersji językowej systemu Windows Vista. Instalatory dostępne są oddzielnie dla wersji 32-bitowej i 64-bitowej (wersję można wybrać z menu rozwijanego pod przyciskiem pobierania).

Uwaga!

Dostępna jest już nowsza wersja Service Pack 2, która wprowadza szereg dodatkowych poprawek i zmian. Do jej instalacji konieczne jest jednak posiadanie zainstalowanego dodatku Service Pack 1.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

szybka i prosta instalacja
brak
ocena użytkownika
10.10.2016 16:14 • Recenzja do wersji 1

Zbiór aktualizacji i poprawek zabezpieczeń dla systemu Windows Vista. Instalacja prosta, szybka i bezproblemowa. Wszystko działa choć aktualnie trzeba doinstalować jeszcze SP2.