reklama

Windows Vista Service Pack 1 już publicznie dostępny!

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Zgodnie z zapowiedziami, choć z ponad miesięcznym poślizgiem w stosunku do ukończenia finalnej wersji Microsoft oficjalnie udostępnił do pobrania dodatek Service Pack 1 dla systemu Windows Vista - już nie tylko beta-testerom czy subskrybentom TechNetu/MSDN, ale wszystkim zainteresowanym użytkownikom.

Udostępniono dwa pliki - pięciojęzykowe (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i japoński) zbiorcze instalatory SP1 dla wersji x86 oraz x64. Dla osób aktualizujących tylko jeden komputer nie poleca się jednak pobierania ważących odpowiednio 430 MB i 730 MB plików - zamiast tego powinni oni odwiedzić witrynę Windows Update i pobrać kilka razy mniejszą poprawkę dopasowaną do ich systemu. SP1 jest jeszcze w trakcie procesu publikacji do Windows Update, stąd nie wszędzie zostanie od razu wyszukany.

Przed wdrożeniem Service Pack 1 warto zapoznać się z Deployment Guide. Kiedy należy spodziewać się Service Packa dla polskiego systemu Windows Vista? Według zapowiedzi Microsoftu pojawi się on w kwietniu.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama