r   e   k   l   a   m   a
reklama

Windows Vista Service Pack 2 RC publicznie

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Po udostępnieniu beta-testerom wersji Release Candidate dodatku Service Pack 2 do systemu Windows Vista i Windows Server 2008 teraz dodatek ten pojawił się w publicznym centrum pobierania.

Choć strona pobierania wciąż mówi o wersji beta, tak naprawdę pobierany plik został zaktualizowany i jest to już wersja Release Candidate. Niestety SP2 RC publicznie dostępny jest tylko w wersji pięciojęzykowej - w tym wąskim gronie obsługiwanych języków nie ma więc polskiego. Do pobrania udostępniono sam instalator dodatku dla systemów 32-bitowych, obraz płyty DVD z wszystkimi wersjami instalatorów oraz skrypt umożliwiający pobranie SP2 RC przez Windows Update.

Wydanie finalnej wersji Service Packa 2 dla Windows Vista i Windows Server 2008 planowane jest na kwiecień.


Aktualizacja, 05.03.2009, 16:00

W międzyczasie pojawiły się również linki do wersji Service Packa 2 RC przeznaczonych dla wszystkich języków - analogicznie dostępne są obraz płyty DVD oraz instalator dla systemów 32-bitowych i 64-bitowych.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii