r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Vista Ultimate Extras ujawnione na CES

Strona główna Aktualności

Podczas konferencji Consumer Electronics Show w Las Vegas Microsoft ujawnił, dlaczego warto będzie wydać 399 dolarów i zakupić najbogatszą wersję nowego systemu Windows Vista - Ultimate. Jednym z powodów ma być unikalny jak dotąd program Ultimate Extras, który zakłada regularne dostarczanie szeregu oficjalnych dodatków i wtyczek do systemu Windows dostępnych dla legalnych użytkowników najdroższej edycji Visty.

Windows Ultimate Extras to akcja, która niedawno weszła w fazę beta - grono testerów wybranych spośród członków technicznego programu beta Visty już niedługo będzie mogło sprawdzić, jak program wygląda od środka. Podczas konferencji CES Microsoft pokazał tylko dwa dodatki - pierwszy, dostępny od jakiegoś czasu publicznie w ramach Microsoft Research program GroupShot do scalania fragmentów kilku fotografii oraz DreamScene, dodatek pozwalający na wyświetlenie filmu jako tła pulpitu w ramach kompozycji Aero Glass.

Ultimate Extras jest nowością dla systemów Windows i jeśli Microsoft dotrzyma obietnicy regularności, a co najważniejsze - jeśli uda mu się sprawić, że dodatki będą ciekawe i przydatne, to jest spora szansa, że program okaże się strzałem w dziesiątkę. Pierwsze paczki do pobrania pojawią się już 30 stycznia w ramach Windows Update. Trudno powiedzieć, z jakim poślizgiem będą pojawiały się w przyszłości polskie wersje dodatków.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.