r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Vista build 5536 dla wszystkich!

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft zdecydował się udostępnić najnowsze wydanie Pre-RC1 oznaczone numerem 5536 nie tylko dla testerów, ale dla wszystkich zainteresowanych! Radzimy jednak się pospieszyć - pobieranie zostanie zamknięte po przekroczeniu 100 tysięcy kopii.

Wygląda na to, że Microsoft chce przetestować Akamai - jednego z partnerów świadczących usługi w zakresie łącz. To właśnie za pośrednictwem Akamai korporacja udostępni build Release Candidate 1, co ma nastąpić już za kilka dni, po 4 września.

Aby pobrać Windows Vista Ultimate Pre-RC1 Build 5536, należy przejść na stronę pobierania w Microsoft i zainstalować komponent ActiveX z menedżerem transferu. Pobieranie będzie można wtedy wstrzymywać i wznawiać.

Dostępna jest też trzecia część nieoficjalnego komiksu o betatestach Visty ;)


Aktualizacja, 29.08.2006, 10:33

W razie problemów z odnośnikiem podanym powyżej radzimy udać się na stronę główną pobierania i stamtąd rozpocząć ściąganie - albo poprzez Download Manager, albo przez tradycyjny link.


Aktualizacja, 30.08.2006, 22:23

Liczba ściągnięć osiągnęła limit 100 tysięcy i Customer Preview Program został zamknięty.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.