r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Vista i Microsoft Office Beta Experience

Strona główna Aktualności

Microsoft uruchomił program Beta Experience dla Windows Vista i Microsoft Office. W ramach niego programiści (i nie tylko) mogą już teraz zarejestrować się w celu otrzymania dostępu do wersji beta nachodzącego systemu Windows Vista, pakietu Microsoft Office 2007, a także szeregu materiałów dodatkowych.

Program Beta Experience został opracowany pod kątem przede wszystkim programistów. Po zarejestrowaniu (wymagane konto w usłudze .NET Passport) otrzyma się możliwość pobrania lub zamówienia najnowszych, przedremierowych wersji testowych beta systemu Windows Vista i pakietu Microsoft Office 2007. Jak podkreśla Microsoft, Beta Experience to jednak nie tylko więcej możliwości do testowania ale również dostęp do wielu informacji. Uczestnicy programu będą otrzymywać newletter z informacjami o możliwościach szkoleniowych, takich jak prezentacje, webcasty i labcasty, artykuły o nowych właściwościach Windows Vista i Microsoft Office, materiały treningowe, informacje o produktach i wiele innych.

Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie programu Beta Experience

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.