Windows Vista 25 lipca 2006?

Strona główna Aktualności

O autorze

Serwis The Hotfix zebrał nieoficjalne daty rozpoczęcia programu beta-testów pakietu biurowego Microsoft Office 12 oraz wydania systemu Windows Vista i programu do ochrony przed oprogramowaniem szpiegującym Microsoft AntiSpyware Beta 2. Żadna z informacji nie została potwierdzona przez Microsoft, dlatego nie należy traktować ich jako pewne, a jedyne jako wynik domniemywań.

Jak informuje The Hotfix planowo data wydania systemu Windows Vista ustalona została na 25 lipca 2006. Ma to zapewnić dostępność systemu sprzedawanego z nowymi komputerami (OEM) jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Trwają rozmowy z producentami komputerów, aby byli gotowi na wzmożone zapotrzebowanie na sprzęt po wydaniu nowego systemu. Wersja beta 2 ma trafić do testerów 16 grudnia 2005 r.

Pakiet Office 12 w wersji beta 1 ma być dostępny dla subskrybentów MSDN w najbliższych tygodniach. Zdaniem serwisu, wyczekiwanie na wydanie wersji testowej jest elementem planu marketingowego mającego zapewnić duże zainteresowanie nowym produktem.

Pomimo niepotwierdzonej informacji o planach włączenia do Windows OneCare programu AntiSpyware, serwis The Hotfix dowiedział się, że zostanie wydana wersja beta 2 tego produktu. Choć konkretne daty nie są jeszcze znane, słyszy się ciągle o planach na końcówkę listopada 2005.

© dobreprogramy
s