Windows Vista 5744 (nie tylko) dla testerów

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft wydał dla testerów build 5744 systemu Windows Vista. Build ten nosi nieformalne oznaczenie Release Candidate 2, choć tak naprawdę jest to tylko kolejna wersja wewnętrzna, bez żadnych dodatków w postaci chociażby wsparcia jak to miało miejsce przy RC1. Niestety nie wiadomo na razie, kiedy 5744 zostanie wydana publicznie, jednak można to stwierdzić z dużym prawdopodobieństwem, gdyż do serwisów przeciekły już potencjalne linki i zapowiedzi publicznego wydania - czekamy zatem na oficjalne uruchomienie witryny.

Testerów zachęcamy już teraz do pobrania nowej kompilacji bezpośrednio z witryny Microsoft Connect. Jeśli chodzi o klucze produktu, do aktualnego buildu mają zastosowanie numery wydane do wersji Beta 2 i RC1.

Build 5744 według zapowiedzi ma być ostatnią odsłoną wydaną przed wersją RTM. Ta zaś ma ujrzeć światło dzienne po 25 października, czyli już za około trzy tygodnie.


Aktualizacja, 07.10.2006, 09:18

Microsoft zgodnie z zapowiedziami udostępnił publicznie linki do najnowszego wydania - szczegóły na stronie pobierania. Radzimy się pospieszyć, gdyż korporacja zapowiada, że Vista 5744 będzie dostępna tylko przez pewien czas.

© dobreprogramy
s