Windows Vista - nowy dział w vortalu!

Strona główna Aktualności

O autorze

Już tylko kilka miesięcy pozostało do oficjalnej premiery nowego systemu Windows Vista.

Wielu z Czytelników korzysta już z Visty w wersji beta, inni zastanawiają się czy warto w nowy system inwestować. Na adres Redakcji spływają systematycznie setki maili z pytaniami dotyczącymi nowego systemu, wiele pytań pojawiają się także w komentarzach. Pytacie jakie są wymagania sprzętowe, czym różni nowy produkt od Windows XP, pytacie także po prostu czy warto...

Postanowiliśmy więc, że udostępnimy Wam miejsce gdzie znajdziecie wszystko co najważniejsze o Viście "zawinięte" w wygodne opakowanie. Dziś uruchamiamy specjalny dział poświęcony nowemu systemowi, dzięki któremu, wszyscy zainteresowani będą mogli dobrze przygotować się do premiery na początku przyszłego roku.

W dziale Vista znajdziecie najświeższe informacje związane z systemem, artykuły, demonstracje, galerię zrzutów ekranowych, opisy edycji, wymagania sprzętowe, a także przydatne linki. Wśród całkiem nowych materiałów, przygotowanych specjalnie na tą okazję, znaleźć można m.in. demonstrację z Windows Vista beta 2 ukazującą "w akcji" interfejs Aero Glass.

Adres nowego działu to vista.dobreprogramy.pl, zapraszamy!

© dobreprogramy
s