r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Vista pomoże ugotować obiad?

Strona główna Aktualności

W Internecie pojawiły się pogłoski, że Microsoft rozpoczął prace nad specjalną nakładką na system Windows Vista, która znalazłaby specjalne zastosowanie... w kuchni. Kitchen Client integrowałby szereg istniejących już usług Windows Live oraz dodawał kilka nowych (np. katalog przepisów, rodzinny kalendarz czy centrum notatek - coś, co dzisiaj często można dostrzec na lodówce).

Projekt ma być prowadzony przez zespół odpowiedzialny za rozwiązania typu Tablet PC. Kitchen Client, jeśli w ogóle powstanie, nie będzie jednak nową edycją Visty, a jedynie nakładką. Wkrótce po publikacji powyższych informacji przez Mary Jo Foley, Seattle Times napisało, że w Microsoft faktycznie nad projektem pracował 50-osobowy zespół, a jego nazwa kodowa brzmiała Ohana. Projekt według reportera Seattle Times został jednak zarzucony. Istnieje natomiast możliwość, że przeniesiono go do innej jednostki w Microsoft.

Czas pokaże, czy Microsoft wejdzie ze swoim produktem do kuchni - ciekawe, jakie pomieszczenie będzie następne?...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.