r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows XP SP3 RC1 i Windows Server 2008 CTP

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft udostępnił testerom wersję Release Candidate 1 aktualizacji Service Pack 3 dla systemu Windows XP oraz listopadowe Customer Technology Preview systemu Windows Server 2008.

Service Pack 3 RC1 dla Windows XP dostępny jest w wersji angielskiej, niemieckiej oraz japońskiej, w chwili pisania tego newsa tylko dla platformy x86. Jego rozmiar jest nieznacznie większy w stosunku do trzeciej bety i w przypadku wersji angielskiej wynosi 336 MB. Lista zawartych w nim poprawek nie zmieniła się i obejmuje 1025 poprawek, z czego 112 dotyczy bezpieczeństwa. Microsoft umożliwił pobieranie SP3 RC1 także z Windows Update. Wymaga to drobnej modyfikacji rejestru. Testerzy są jednak zobowiązani do nieujawniania o który klucz i którą wartość chodzi. Jak wygląda SP3 w praktyce można się jednak dowiedzieć ze wspomnień betatestera.

Listopadowe CTP systemu Windows Server 2008 udostępniono dla platform x86 i x64. Podobnie jak w przypadku XP SP3 występuje w wersji angielskiej, niemieckiej i japońskiej. Build oznaczono numerem 6001-17042-071107-1618, czyli takim samym jak Vista SP1 RC.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.