r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows XP Starter Edition w Afryce

Strona główna Aktualności

Windows XP Starter Edition - ograniczona funkcjonalnie ale i dużo tańsza odmiana systemu Windows, będzie sprzedawana w Afryce. Edycja przygotowana dla krajów afrykańskich posiadać będzie związane tematycznie z kontynentem wygaszacze ekranu i tapety pulpitu.

Przypominijmy, że Windows XP Starter Edition to edycja przygotowana na rynki krajów rozwijających się i o wysokim stopniu piractwa. Produkt sprzedawany jest w 83 krajach od Ameryki Łacińskiej do Azji i cieszy się dość dużym zainteresowaniem. Przeznaczony jest do sprzedaży wraz z tanimi komputerami, i co za tym posiada ograniczenia co do maksymalnej rodzielczości ekranu, obsługiwanych procesorów i liczby maksymalnie uruchomionych programów.

Niestety system w tej edycji jak na razie nie jest sprzedawany w Polsce i jak na razie nic nie zapowiada zmiany decyzji producenta w tej sprawie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.