Windows jak Mac OS X - zmieniamy wygląd systemu

Strona główna Aktualności

O autorze

Często można spotkać się z głosami, że system Mac OS X jest wizualnie ładniejszy w porównaniu ze swoimi konkurentami - Windowsem czy Linuksem. To oczywiście tylko kwestia gustu, jednak Apple bardzo dba o to aby wszystkie elementy oprogramowania, a także sam sprzęt, były estetycznie dopracowane. Nie oznacza to jednak, że użytkownicy innych systemów nie mogą korzystać z rozwiązań dostępnych w Mac OS X.

Osoby, którym spodobał się produkt firmy Apple, a nie chcą rezygnować z Windowsa, mają jeszcze jedną możliwość. To przekształcenie systemu Microsoftu tak, aby imitował wizualnie Mac OS X. Wbrew obawom nie jest to wcale takie trudne.

Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma poradami, jak skutecznie z Windowsa zrobić Mac OS X. Porady te wraz z opisami przydatnych w procesie metamorfozy programów zawarliśmy w artykule Windows jak Mac OS X - zmieniamy wygląd systemu - polecamy!

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy