Windows 7 uzyskał status RTM?

Strona główna Aktualności

O autorze

Wzor, którego informacje rzadko okazują się fałszywe, informuje, że Windows 7 uzyskał już status RTM. Zgadzałoby się to z oficjalnymi zapowiedziami Microsoftu głoszącymi, że nastąpi to w ostatnich dwóch tygodniach lipca.

Według rosyjskiego serwisu, ostateczne głosowanie nad zatwierdzeniem wersji 6.1.7600.16385.090713-1255 odbyło się w piątek wieczorem czasu wschodnioamerykańskiego (w sobotę rano naszego czasu). Pojawiające się w poprzednich głosowaniach głosy przeciwko zostały wycofane i jednogłośnie przyjęto powyższy build jako RTM.

Serwis Wzor podaje także, że w piątek 24 lipca finalna wersja Windows 7 udostępniona zostanie beta-testerom w ramach witryny Microsoft Connect, a także subskrybentom TechNetu i MSDN. Trudno jednak powiedzieć, czy ci ostatni faktycznie otrzymają Windows 7 równocześnie z testerami - Microsoft zapowiadał, że wyda im finalną wersję systemu dopiero kilka tygodni po uznaniu wersji RTM. Gdy tylko uzyskamy potwierdzenie powyższych informacji, na pewno o tym poinformujemy.

© dobreprogramy