r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windykator by CTI 2.3.4

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windykator by CTI to rozszerzenie dla programu CDN Optima, stworzone z myślą o firmach handlowo-usługowych. Jego zadaniem jest automatyczne powiadamianie klientów o zbliżających się terminach płatności, a także generowanie i wysyłanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub SMS-ów ponagleń zapłat.

Aplikacja ściśle powiązana jest z bazą zobowiązań oprogramowania CDN Optima, skąd czerpie szczegółowe informacje o zbliżających się płatnościach lub płatnościach, których termin realizacji już minął. Po odpowiednim skonfigurowaniu Windykator by CTI pozwala na w pełni zautomatyzowane wysyłanie powiadomień i ponagleń poprzez e-mail lub SMS, bez konieczności jakiejkolwiek obsługi ze strony użytkownika. Tego typu rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas, a także obniżyć koszty jakie ponieść musiałoby przedsiębiorstwo w związku z rozpoczęciem działań windykacyjnych.

Funkcje oferowane przez Windykator by CTI pozwalają użytkownikowi nie tyle zautomatyzować proces powiadamiania dłużników o płatnościach, co również ustalać ilość dni przed/po terminie kiedy mają one zostać wysłane, deklarować godzinę rozpoczęcia wysyłania, przypisywać do kontrahentów różne szablony e-mail i SMS, rozsyłania powiadomień zbiorczych itp. Program daje także możliwość rozsyłania zbiorczych wiadomości w formie newslettera (np. z promocjami, nowościami w ofercie lub życzeniami świątecznymi) i powiadomień o saldzie konta oraz analizowania spłat należności za pomocą wskaźników płynności finansowych.

Uwaga!

  • Wersja demonstracyjna programu posiada ograniczenia funkcjonalności, m.in. brak możliwości rozsyłania powiadomień za pośrednictwem SMS-ów.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 22.06.2011 16:29

Program jest super. Zakupiłam zainstalowałam i naprawdę działa serdecznie polecam. Opcje sms trzeba wykupić, i jest to napisane w zakładce dema. Wszelkie wątpliwości związane z działaniem, instalacją itp rozwieją pracownicy firmy z którymi nie ma żadnego problemu sprawnie i chętnie udzielają wszelkich informacji.

  #2 07.06.2011 09:57

Instrukcję obsługi można pobrać ze strony
http://partnercomarch.pl/rozwiazania.php

januszek   23 #1 06.06.2011 19:57

Teoretycznie super sprawa - szkoda, że nigdzie, na stronie producenta, nie ma szerszych informacji o tym programie (mam na myśli, gdzie się go instaluje i jak - serwer, stacja robocza; w jaki sposób program wysyła smsy, czy trzeba za nie płacić etc).

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.