reklama

Windykator by CTI 2.3.4

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windykator by CTI to rozszerzenie dla programu CDN Optima, stworzone z myślą o firmach handlowo-usługowych. Jego zadaniem jest automatyczne powiadamianie klientów o zbliżających się terminach płatności, a także generowanie i wysyłanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub SMS-ów ponagleń zapłat.

Aplikacja ściśle powiązana jest z bazą zobowiązań oprogramowania CDN Optima, skąd czerpie szczegółowe informacje o zbliżających się płatnościach lub płatnościach, których termin realizacji już minął. Po odpowiednim skonfigurowaniu Windykator by CTI pozwala na w pełni zautomatyzowane wysyłanie powiadomień i ponagleń poprzez e-mail lub SMS, bez konieczności jakiejkolwiek obsługi ze strony użytkownika. Tego typu rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas, a także obniżyć koszty jakie ponieść musiałoby przedsiębiorstwo w związku z rozpoczęciem działań windykacyjnych.

Funkcje oferowane przez Windykator by CTI pozwalają użytkownikowi nie tyle zautomatyzować proces powiadamiania dłużników o płatnościach, co również ustalać ilość dni przed/po terminie kiedy mają one zostać wysłane, deklarować godzinę rozpoczęcia wysyłania, przypisywać do kontrahentów różne szablony e-mail i SMS, rozsyłania powiadomień zbiorczych itp. Program daje także możliwość rozsyłania zbiorczych wiadomości w formie newslettera (np. z promocjami, nowościami w ofercie lub życzeniami świątecznymi) i powiadomień o saldzie konta oraz analizowania spłat należności za pomocą wskaźników płynności finansowych.

Uwaga!

  • Wersja demonstracyjna programu posiada ograniczenia funkcjonalności, m.in. brak możliwości rozsyłania powiadomień za pośrednictwem SMS-ów.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 22.06.2011 16:29

Program jest super. Zakupiłam zainstalowałam i naprawdę działa serdecznie polecam. Opcje sms trzeba wykupić, i jest to napisane w zakładce dema. Wszelkie wątpliwości związane z działaniem, instalacją itp rozwieją pracownicy firmy z którymi nie ma żadnego problemu sprawnie i chętnie udzielają wszelkich informacji.

  #2 07.06.2011 09:57

Instrukcję obsługi można pobrać ze strony
http://partnercomarch.pl/rozwiazania.php

januszek   23 #1 06.06.2011 19:57

Teoretycznie super sprawa - szkoda, że nigdzie, na stronie producenta, nie ma szerszych informacji o tym programie (mam na myśli, gdzie się go instaluje i jak - serwer, stacja robocza; w jaki sposób program wysyła smsy, czy trzeba za nie płacić etc).

reklama