Wine 1.1.4 ze wsparciem dla Google Chrome

Strona główna Aktualności

O autorze

Wine to popularne narzędzie umożliwiające uruchamianie aplikacji windowsowych pod Linuksem, FreeBSD i Solarisem. Niedawno ukazała się kolejna stabilna wersja pochodząca z deweloperskiej gałęzi rozwijanej niezależnie od serii 1.0.

W najnowszym wydaniu oznaczonym jako 1.1.4 udoskonalono między innymi wsparcie dla JavaScript, a niektóre z zadań związanych z zarządzaniem ruchem HTTP i HTTPS są realizowane przy udziale usługi Microsoft Windows HTTP Services (WinHTTP). Zaimplementowano pasek narzędzi, wprowadzono też poprawki w obsłudze przeglądarki Google Chrome. Nowy Wine od teraz może komunikować się także w języku chińskim. Usunięto również szereg zgłoszonych błędów.

Kod źródłowy Wine dostępny jest m.in. na Sourceforge. Binaria dla poszczególnych dystrybucji można pobrać ze strony domowej projektu.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieOdcisk palca w dowodzie osobistym. Wszyscy będziemy brać przykład z Władimira Putina