r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WineBottler 1.8.3

Strona główna Mac Programowanie Tworzenie instalatorów

WineBottler to prosty asystent, który pozwala szybko zainstalować i uruchomić programy z Windowsa z pomocą warstwy kompatybilności Wine. W bazie asystenta znajdują się przeglądarki z Windowsa, kilka popularnych programów, a w zaawansowanych opcjach można przygotować własną aplikację.

WineBottler instaluje i uruchamia Wine i ma te same możliwości, ale w przeciwieństwie do warstwy kompatybilności, ma estetyczny i przyjazny interfejs użytkownika. Poza tym nie różni się wiele – można wybrać, gdzie zainstalowane zostaną „opakowane” w Wine programy, którą wersję Windowsa będzie udawać Wine, jakie biblioteki będą dostępne i tym podobne.

WineBottler można wykorzystać także do tworzenia gotowych pakietów do dystrybucji. Aplikacje można połączyć z Wine i kopiować na inne komputery, gdzie nie będzie instalowany Wine. Programy przygotowane w ten sposób będą zachowywały się jak zwykłe aplikacje na OS X.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Fuelio, Discord, AdwCleaner, WineBottler, MindNode – najciekawsze programy tygodnia

20
27.08.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje. PaintShop Pro X9 Na początek pozycja oczywista – nowa wersja programu graficznego PaintShop Pro. W tej wersji pojawiło się narzędzie do tworzenia gradientów z interaktywnymi węzłami oznaczającymi kolejne kolory. Praca ze zdjęciami powinna przebiegać szybciej dzięki zmodyfikowanej przestrzeni roboczej. Ponadto w PaintShopie Pro X9 można pracować na urządzeniach 2 w 1, jak…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.