Wing FTP Server Wing FTP Server 6.4.56

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Serwery WWW i FTP (dla specjalistów IT)
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wing FTP Server to – zgodnie z tym, co sugeruje nazwa – serwer plików FTP, ale oprócz tego narzędzie obsługuje wiele protokołów do transferu plików, takich jak: HTTP, FTPS, HTTPS i SFTP.

Za sprawą Wing FTP Server otrzymujemy możliwość kopiowania danych, jak również zyskujemy dostęp do panelu webowego pozwalającego na zarządzanie serwerem jako administrator. Wśród opcji zawartych w programie znajdziemy także funkcję monitorowania aktywności na danym serwerze i sprawdzania jego wydajności. Program umożliwia wysyłanie powiadomień użytkownikowi na adres e-mail w czasie rzeczywistym.

Wing FTP Server oferuje także możliwość udostępniania szczegółowych danych związanych z ilością wysłanych i odebranych danych; użytkownik może zdefiniować harmonogram zadań do wykonania, podzielić użytkowników serwera na grupy, a także korzystać z różnego rodzaju domen. Wszystko to przy zachowaniu czytelnego, prostego interfejsu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!