r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wings: Remastered Edition ląduje na Kickstarterze, twórcy udostępniają demo gry

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Skoro Damon Slye zbiera na nowego Red Barona to czemu Cinemaware nie miałoby spróbować zgromadzić funduszy na Wings: Remastered Edition? Otóż producenci hitu z 1990 roku planują odświeżyć go dla obecnej generacji graczy i ruszyli z kampanią na Kickstarterze. Konkurencja radzi sobie słabo z próbą dojścia do 250 tysięcy dolarów, jednak Skrzydła potrzebują do szczęścia tylko 85 tysięcy, z czego ponad 20 już mają.

Nie potraficie sobie po tylu latach wyobrazić, jakby to miało wyglądać? Deweloperzy pomyśleli i nie karmią nas samymi filmikami oraz obrazkami z gry, lecz udostępnili również wersję demonstracyjną produktu, oferującą 5 poziomów do sprawdzenia. Projekt ma być wiernym odtworzeniem w 3D pierwowzoru, który zmierza przede wszystkim na PC, ale w dalszej kolejności zaatakować planuje także urządzenia przenośne, konsolkę OUYA czy PS4. Premiera planowana jest na przyszły rok.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.