reklama

Wings: Remastered Edition ląduje na Kickstarterze, twórcy udostępniają demo gry

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Skoro Damon Slye zbiera na nowego Red Barona to czemu Cinemaware nie miałoby spróbować zgromadzić funduszy na Wings: Remastered Edition? Otóż producenci hitu z 1990 roku planują odświeżyć go dla obecnej generacji graczy i ruszyli z kampanią na Kickstarterze. Konkurencja radzi sobie słabo z próbą dojścia do 250 tysięcy dolarów, jednak Skrzydła potrzebują do szczęścia tylko 85 tysięcy, z czego ponad 20 już mają.

Nie potraficie sobie po tylu latach wyobrazić, jakby to miało wyglądać? Deweloperzy pomyśleli i nie karmią nas samymi filmikami oraz obrazkami z gry, lecz udostępnili również wersję demonstracyjną produktu, oferującą 5 poziomów do sprawdzenia. Projekt ma być wiernym odtworzeniem w 3D pierwowzoru, który zmierza przede wszystkim na PC, ale w dalszej kolejności zaatakować planuje także urządzenia przenośne, konsolkę OUYA czy PS4. Premiera planowana jest na przyszły rok.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama